Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Bitcoin Black Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bitcoin Black Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kripto Star Kripto Star -
81 0

Bitcoin Siyahı nedir?

Bitcoin Black, temelde insanların kripto para birimidir, insanlar tarafından insanlar için. Gücü insanlara geri veren bir eş 2 eş ödeme sistemi olarak kullanılmak üzere benimsenecektir.

Bitcoin hakkında konuşursak, Bitcoin bu konuda başarısız oldu, gerçek değer ekosistemin gerçek kullanımından ve insanları güçlendirmekten geliyor. Bitcoin işlemleri yavaş ve pahalıdır ve Bitcoin’in biraz merkezileştiği söylenebilir. Bitcoin, yoğun bir şekilde manipüle edildiğinden ve katılımcıları genel olarak kripto para biriminden vazgeçiren döngüler aracılığıyla insanların gücünü alır.

İnsanlar, ekosisteme dahil olmak için değil, zengin olmak için bitcoin satın alırlar. Yüzde bir elit, bitcoin’den yararlanır ve caydırıcılık yaratır, stratejik olarak fiyatı artırır ve zenginlik rüyası için girişi çeker ve kendi yararları için madeni paraları boşaltır. Evlat edinme korkusuyla. Bitcoin, birçok farklı nedenden dolayı tamamen kontrol edilir, pompalanır ve manipüle edilir.

Madeni para adil dağıtımlı bir kripto para birimi olduğundan, Bitcoin Black bu sorunları çözmeye odaklanıyor, çünkü IEO’dan önce tüm fonlar, projeyi adil dağıtım, kitle odaklı olarak ilerletmek için topluluk tarafından oylanan topluluk gruplarına gidecek. benimseme, kullanılabilirlik, eğitim, erişim kolaylığı, basitlik ve topluluk.

Amaç, onu insanlara güç veren gerçek bir merkezi olmayan özerk ağ haline getirmektir. Bir gruba ait değildir, ancak topluluğun birçok koluna aittir.

Madeni Paraların Dağılımı

Bitcoin Black, başlangıçta 1 kurucu üyenin sahip olduğu arzın %0,5’inden fazla olmayan, onu gerçekten merkezi olmayan kripto para birimi yapan en az 1 milyon cüzdana airdrop yapmayı hedefliyor.

Proje, yaklaşık 900 Milyon jeton olan toplam arzın %2,5’inin ön satışına sahiptir.

IEO’ya bir göz atarsak, topluluğun gelecekte projeyi ilerletmesine yardımcı olacak birkaç topluluk vakfına 7,2 milyar IEO jetonu tahsis edilecek.

Manipülasyon için muadil fonlar (yaklaşık %5). Düşük hacimde erken manipülasyon olasılığını ortadan kaldırmak ve para birimi istikrarını korumak için istikrar kontrol fonu için kullanılan kısım.

Son olarak, uygulamayı tanıtmanın ödülleri 14,4 milyar jeton olacak.

Yeni kullanıcı oranındaki artışla 30 milyon üye girişi. Madeni parayı her okul bahçesine / üniversiteye / işyerine ve topluluğa getirme yöntemi.

Toplam Arz

Maksimum arz 36 milyar jetondur.

Ödüller

Airdrop’u paylaşmaya yardımcı olan üyeler tarafından talep edilecek 3,6 milyar jeton.

Tek bir tıklamayla basit sosyal paylaşım platformu. Şifrelenmiş videoya giriş sağlayan bir sosyal mesaj ve arkadaşlarınızın onu indirmesine olanak sağlayacak uygulama indirme bağlantısını paylaşın. Şu anda platform aktif ve iyi çalışıyor.

yenilik

En iyi yenilik Ücretsiz işlemlerdir. Herkese ücretsiz olarak bitcoin black gönderebilirsiniz. İşlemler Anında gerçekleşir ve mesaj göndermek kadar kolay para gönderebilirsiniz.

Cüzdanlara kolayca erişilebilir ve kullanımı çok basittir.

Çözüm

Bitcoin siyahı, senkronize pompalar ve dökümler tarafından daha az oynaklık yaratacak ve daha istikrarlı bir fiyata yol açacak, arzın geniş bir alana yayıldığı, adil bir toplu dağıtılmış para birimine sahiptir. Bitcoin siyahı bir sonraki bitcoin olacak. Airdrop için buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Keşke 2008’de birisi beni Bitcoin airdropuna dahil etseydi. Bitcoin Black hayatı değiştirecek ve bunu mümkün olduğunca çok kişiye anlatmak istiyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.