Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kripto Para
 4. »
 5. Bitcoin Brokerleri – Kripto Para Ticaretinin Faydalarını Anlayın

Bitcoin Brokerleri – Kripto Para Ticaretinin Faydalarını Anlayın

Kripto Star Kripto Star -
98 0

Bitcoin, harcanabilen, saklanabilen veya yatırım yapılabilen bir kripto para birimidir ve çalınabilir. Bitcoin ile ticaret yapmak riskli olarak görülüyordu, ancak mevcut eğilimler ikili opsiyon sektöründe büyük bir hit haline geldiğini gösteriyor. Bu merkezi olmayan para birimi, herhangi bir Hükümet veya herhangi bir merkezi otorite tarafından düzenlenmemektedir.

Bitcoin fiyatını ne belirler?

Bitcoin’in fiyatı arz ve talep oranına göre belirlenir. Talep arttığında fiyat artar, talep düştüğünde oranlar düşer. Dolaşımdaki Bitcoinler sınırlıdır ve yenileri çok yavaş bir oranda yaratılır. Piyasa fiyatını hareket ettirmek için yeterli nakit rezervine sahip olmadığı için fiyatı son derece değişken olabilir.

Bitcoin ticareti şu nedenlerle popüler:

 • Düşük enflasyon riski – Enflasyon tüccarlar için en büyük sorun çünkü rezerv bankaları daha fazla para basmaya devam ettiğinde tüm para birimleri satın alma güçlerinin bir kısmını kaybediyor. Bitcoin basım sistemi sadece 21 milyon Bitcoin ile sınırlı olduğundan, enflasyondan pek etkilenmez.
 • Düşük çökme riski – Para birimi dalgalanmaları, zaman zaman hiperenflasyona neden olan ve hatta para biriminin çöküşüne yol açan hükümetin ticaret politikalarına bağlıdır. Bitcoin, herhangi bir hükümet tarafından düzenlenmeyen sanal bir evrensel para birimidir.
 • Basit, güvenli ve ucuz – Bitcoin ödemeleri, herhangi bir aracı olmadan eşler arası arasında gerçekleşir, bu yüzden basit ve ucuzdur.
 • Taşıması kolay – Milyon dolarlık Bitcoinler cebinizde, bir hafıza çubuğunda taşınabilir. Bu altın veya nakit ile yapılamaz.
 • izlenemez – Bitcoin ihracı herhangi bir hükümet tarafından düzenlenmemiştir, bu nedenle ele geçirme riski sıfırdır.

İkili opsiyon Bitcoin ticaret platformu

İkili opsiyon brokerları, bu Bitcoinlerin popülaritesine ve sürekli dalgalanan değerlerine aşina hale geliyor. Bu nedenle, yatırımcılara ek bir ödeme yöntemi olarak en son değişken kripto para birimini sunmak için bu fırsatı kullanıyorlar. Ticaret seçeneği olarak kripto para birimi sağlayan Bitcoin brokerleri şunları içerir:

 • Tek dokunuş seçeneği – Bitcoin ticareti AnyOption veya tek dokunuş seçeneği ile yapılabilir. Örneğin, mevcut popüler döviz çifti BTC/USD’dir.

 • SetOption – Varlık ticareti için mevcut en son seçenek BITCOIN/USD’dir.

Bitcoin brokerleri, basit bir ticaret çevrimiçi platformu sağlar. Tek yapmanız gereken web sitelerini ziyaret etmek, bilgilerinizi girmek ve bir hesap oluşturmak. Piyasa hareketini anlamak için demo hesapla başlayabilirsiniz.

Ticaret ekranı basittir.

 • Fiyat yönünü seçin (YUKARI/AŞAĞI)

 • Zaman aralığını seçin

Bitcoin ticareti güvenli mi?

Bitcoin ağı muhtemelen dünyanın en geniş kapsamlı bilgi işlem projesidir. Buradaki en yaygın zayıflık kullanıcı hatalarıdır. Bitcoin cüzdan dosyaları, dijital formdaki diğer dosyalar gibi kaybolabilir, çalınabilir veya yanlışlıkla silinebilir.

Ancak, kullanıcılar nakitlerini korumak için sağlam güvenlik stratejileri kullanabilirler. Alternatif olarak, kayıp veya hırsızlığa karşı sigortanın yanı sıra üst düzey güvenlik sunan hizmet sağlayıcıları da seçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.