Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Bitcoin Her Şeye Rağmen Gelişiyor

Bitcoin Her Şeye Rağmen Gelişiyor

Kripto Star Kripto Star -
244 0

Şu anda moda olduğu için, önümüzdeki hafta kendi kripto para birimimi piyasaya süreceğimi duyurmak istiyorum.

Buna “kingcoin” diyelim.

Hayır, bu fazla kendi kendine hizmet ediyor.

Peki ya “muttcoin”? Karışık ırklara karşı her zaman zaafım olmuştur.

Evet, bu mükemmel – köpekleri herkes sever.

Bu, stres çarklarından bu yana en büyük şey olacak.

Tebrikler! Bunu okuyan herkes, yeni param gelecek hafta piyasaya çıktığında bir muttcoin alacak.

1 milyon muttcoin’i eşit olarak dağıtacağım. Bunları istediğiniz yerde (veya herhangi birinin kabul ettiği yerde!) harcamaktan çekinmeyin.

Bu da ne? Target’taki kasiyer bizim muttcoin’imizi kabul etmeyeceklerini mi söyledi?

Şüphe duyanlara muttcoin’in kıtlık değerine sahip olduğunu söyleyin – var olan sadece 1 milyon muttcoin olacaktır. Bunun da ötesinde, masaüstü bilgisayarımın 8 GB RAM’inin tam güveni ve kredisiyle destekleniyor.

Ayrıca, onlara on yıl önce bir bitcoinin size bir paket sakız bile alamayacağını hatırlatın. Artık bir bitcoin ömür boyu tedarik satın alabilir.

Ve bitcoin gibi, muttcoin’i bilgisayar korsanlarından ve hırsızlardan uzakta güvenli bir şekilde çevrimdışı olarak saklayabilirsiniz.

Temelde bitcoin’in özelliklerinin tam bir kopyası. Muttcoin, kırılması imkansız kriptografiye sahip merkezi olmayan bir deftere sahiptir ve tüm işlemler değiştirilemez.

Hala muttcoinlerimizin gelecekte milyarlarca dolar değerinde olacağına ikna olmadınız mı?

Anlaşıldı. Gerçek şu ki, yeni bir kripto para birimi başlatmak, tamamen imkansız değilse bile göründüğünden çok daha zor.

Bu yüzden bitcoin’in her şeye rağmen bu yüksekliklere ulaştığına inanıyorum. Ve benzersiz kullanıcı ağı nedeniyle bunu yapmaya devam edecek.

Elbette aksilikler oldu. Ancak bu aksiliklerin her biri sonunda daha yüksek fiyatlara neden oldu. Son %60’lık düşüş farklı olmayacak.

Bitcoin Mucizesi

Bitcoin’in başarısı, onunla şimdi işlem yapmak veya daha sonra depolamak isteyen küresel bir kullanıcı ağı oluşturma yeteneğinde yatmaktadır. Gelecekteki fiyatlar, ağın büyüme hızına göre belirlenecektir.

Vahşi fiyat dalgalanmaları karşısında bile, bitcoin benimsenmesi katlanarak artmaya devam ediyor. Şu anda küresel olarak açık olan ve 21 milyon bitcoini takip eden 23 milyon cüzdan var. Birkaç yıl içinde cüzdan sayısı, gezegendeki internete bağlı 5 milyar insanı kapsayacak şekilde artabilir.

Bazen yeni kripto dönüştürücülerin motivasyonu spekülatifti; diğer zamanlarda, kendi yerel para birimlerinden uzakta bir değer deposu arıyorlardı. Geçen yıl, Coinbase gibi yeni uygulamalar, yeni kullanıcıları dahil etmeyi daha da kolaylaştırdı.

Fark etmediyseniz, insanlar bitcoin aldıklarında bunun hakkında konuşurlar. Hepimizin bitcoin satın alan ve daha sonra bu konuda susmayan bir arkadaşı var. Evet, bundan suçluyum – ve eminim çok sayıda okuyucu da suçludur.

Belki de bilinçaltında, başkalarını satın almaya ikna etmek, varlıklarının değerini artırmanın kendi çıkarlarına hizmet ettiğinden, sahipleri kripto-evangelistleri haline gelirler.

Bitcoin’i müjdelemek – iyi sözü yaymak – fiyatın 0,001 dolardan son 10.000 dolara yükselmesine mucizevi bir şekilde yol açan şeydir.

Küresel bankacılık oligopolünden bıkmış takma adlı yaratıcısının, on yıldan daha kısa bir sürede dünyanın en büyük para birimlerinin değerine rakip olan maddi olmayan bir dijital kaynak başlattığını kim hayal edebilirdi?

Hiçbir din, siyasi hareket veya teknoloji bu büyüme oranlarına tanık olmadı. Sonra tekrar, insanlık hiç bu kadar bağlantılı olmamıştı.

Para fikri

Bitcoin bir fikir olarak başladı. Açık olmak gerekirse, tüm para – ilkel adalılar tarafından kullanılan kabuk para, bir külçe altın veya bir ABD doları olsun – bir fikir olarak başladı. Bu, bir kullanıcı ağının buna eşit olarak değer verdiği ve para biçiminiz için eşit değerde bir şeyle ayrılmaya istekli olacağı fikridir.

Paranın içsel bir değeri yoktur; değeri tamamen dışsaldır – yalnızca başkalarının buna değer olduğunu düşündüğü kadardır.

Cebinizdeki dolara bir bakın – sadece tek gözlü piramit, noktalı bir portre ve önemli kişilerin imzaları olan süslü bir kağıt parçası.

Yararlı olması için toplum onu ​​bir hesap birimi olarak görmeli ve tüccarlar onu mal ve hizmetler için ödeme olarak kabul etmeye istekli olmalıdır.

Bitcoin, milyonlarca kullanıcıdan oluşan bir ağa ulaşma ve onları bağlama konusunda esrarengiz bir yetenek göstermiştir.

Bir bitcoin, yalnızca bir sonraki kişinin bunun için ödemeye razı olduğu değere değer. Ancak ağ üstel bir oranda genişlemeye devam ederse, sınırlı arz, fiyatların yalnızca bir yönde hareket edebileceğini savunuyor… daha yüksek.

Alt çizgi

Bitcoin’in dokuz yıllık yükselişi, muazzam volatilite nöbetleriyle işaretlendi. Ocak 2015’te %85’lik bir düzeltme yapıldı ve 2011’de devasa %93’lük bir düşüş de dahil olmak üzere birkaç tanesi %60’ın üzerinde bir düzeltme oldu.

Ancak bu düzeltmelerin her biri sayesinde ağ (cüzdan sayısıyla ölçüldüğü gibi) hızlı bir şekilde genişlemeye devam etti. Bazı spekülatörler değerlerinin azaldığını gördükçe, marjdaki yeni yatırımcılar değer gördü ve alıcı oldu.

Anormal oynaklık seviyeleri, aslında bitcoin ağının 23 milyon kullanıcıya ulaşmasına yardımcı oldu.

Hey, belki de yeni kullanıcıları çekmek için muttcoin’de biraz fiyat oynaklığına ihtiyacımız var…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir