Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Bitcoin Online’dan Nasıl Para Kazanılır

Bitcoin Online’dan Nasıl Para Kazanılır

Kripto Star Kripto Star -
92 0

Şimdi 2018’in arifesi ve bitcoin dağın zirvesinde. Kötü günler geride kalmış gibi görünüyor ve bir bitcoin balonu her an gerçekleşebilse de, kripto para biriminin burada kalacağını tartışmak mümkün değil. Bitcoin’den para kazanmaya ne kadar erken başlarsanız, dünya çapında yerleşik bir para birimi haline geldiğinde 5 yıl içinde sahip olduğunuz zemin o kadar iyi olacaktır.

Ve Bubble sizi korkutuyorsa, bitcoin’e yatırım yapmak seçeneklerden sadece biridir, ancak tek seçenek değildir. Kabarcık olsun ya da olmasın, bitcoin’den hala tonlarca para kazanabilirsiniz. Ve balon ya da değil, gelecekte değer artacak çünkü insanlar buna yeni yeni dahil oluyor.

Bitcoin Musluğunuza sahip olun

Kazanç potansiyeli: Ayda 50 ila 800 dolar.

Bitcoin musluğu, kullanıcıların ziyaret etmesi için bir web sitesi veya uygulama oluşturduğunuz bir projedir. Bitcoin ile ödeme yapan reklamlarla siteden para kazanırsınız. Reklamlar, sayfa görüntüleme, tıklama veya dönüşüm başına az miktarda bitcoin öder.

Çok sayıda ziyaretçiyi sitede günlük ve saatlik olarak gezinmeye devam etmeye teşvik etmek için, reklamlardan elde edilen geliri, temelde bitcoin senti olan Satoshi’de ödeme yaparak onlarla paylaşmayı teklif ediyorsunuz. Kazançlarını talep etmek için kullanıcının belirli bir miktar Satoshi kazanması gerekir ve ödemeler haftalık olarak yapılır.

Musluklar saatte 100.000 ila 400.000 satoshi arasında ödeme yapıyor. Bazıları kıdem veya görev başarıları için prim ödemeleri sunar.

Musluklar, captcha’ların çözülmesiyle çalışmaya başladı, başka bir şey değil. Çok sıkıcı bir pasif gelir görevi. Kullanıcılar satoshi kazanmak için uzaylıları öldürdükleri, yaratıkları besledikleri veya robotları öldürdükleri oyunlarda yeni musluklar inşa ediliyor, oyunda ne kadar ilerlerlerse o kadar çok kazanırlar. Bu, kendi musluğunuz için harika bir fikir.

Her video oyunu oyuncusunun oynamak için para aldığı gün çok yakında.

Bitcoin musluklarının yetersiz fon veya likidite nedeniyle temerrüde düşme eğiliminde olduğunu göz önünde bulundurun. Musluk sahipleri, ödemelerini hızla büyüyen bir kullanıcı tabanını ödeyecek kadar hızlı alamıyor. Ayrıca bilgisayar korsanları için sıcak hedefler olma eğilimindedirler.

Bitcoin Blogunuzdan Pasif Gelir Elde Edin

Bitcoin, diğer hedeflenen içeriklere kıyasla çok yeni olduğu için, yeni blogcular ve siteler için çok yer var. Bitcoin ile ilgili yeni işletmeler her gün ortaya çıkıyor; bitcoin borsaları, ticaret, oyun parası siteleri, musluklar, çevrimiçi mağazalar ve madencilikten her şey reklam alanınız için hevesli.

Bir bitcoin blogu oluşturmak ve para kazanmak başlangıçta yavaş olabilir, ancak zengin içeriğin sürekli yayınlanması bazı reklamverenlerin 9 aydan az olmamak üzere ilgilenmesini sağlayacaktır.

Bazı ortaklık programlarına katılabilir veya kendi bitcoin mağazanızı kurabilirsiniz. Bitcoin muslukları, cüzdanları ve borsaları, tavsiye başına büyük komisyonlar öder.

Bitcoin Musluklarından Küçük Kazançlar

İlk tavsiyem, kendi musluğunuzu yaratmayı içeriyordu. Bu biraz fazla zorsa, birine katılmayı ve faydalarından yararlanmayı deneyin. Ayda 800 dolar kazanmak yerine, monoton bir görevden ayda 30 ila 100 dolar gibi daha fazla olurdu, ancak yine de para ve bankanızı oluşturmaya başlamak için ilk adım.

Bitcoin musluklarının arızalı olma eğiliminde olduğunu ve çok hızlı bir şekilde kaybolduğunu unutmayın. Bu yüzden Robotcoin.com ve BitcoinAlien.com gibi bazı saygınlara katıldığınızdan emin olun. Bunlar da eğlenceli çünkü kazanırken oyun oynuyorsunuz, en çok tavsiyem robotcoin olacaktır.

Bir Bitcoin Ürünü veya Hizmeti Çevrimiçi Mağazası Oluşturun

Bitcoin’i USD ve diğer sabit para birimlerine dönüştürmek hala zor. Son derece zor olduğundan değil, ancak sürece bazı ücretler ve vergiler ekler. Yine de dünyanın herhangi bir yerine para göndermenin en ucuz yollarından biri olmasına rağmen.

Bitcoin ile bir şeyler satın almak, onlardan faydalı bir şeyler yapmanın harika bir yoludur ve borsa ücretlerini ve vergilerini atlamanıza yardımcı olur. Özellikle de bu malları yeniden satabilir ve nakit paraya çevirebilirseniz.

Bitcoin ile ödenen malları düşük fiyatlarla veya toptan satışta büyük bir iş fırsatı var. Tek ihtiyacınız olan, Shopify veya BitPay.com gibi WooCommerce mağazanız için bir bitcoin tüccarıdır. Shopify, BitPay ile birlikte gelir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.