Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Kripto TREND 2017-01

Kripto TREND 2017-01

Kripto Star Kripto Star -
107 0

Herkes Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin bir yıl kadar kısa bir süre önce satın alanların milyonerlerini nasıl yaptığını duymuştur. %1.000 veya daha fazla kazanç elde etmek sadece mümkün değil, bu kripto para birimlerinin çoğunda ortak bir yer haline geldi. Mayıs 2016’da 500 doların altında bir fiyatla Bitcoin satın alan biri, yaklaşık 17 ayda %1400’lük bir kazanç elde etmiş olacaktı. Sonra son birkaç gün içinde, Bitcoin’in neredeyse 1.000 $ kaybettiğini gördük, bu nedenle bu kripto para birimlerinin oynak olduğunu söylemek çok büyük bir eksiklik olur.

2008’de Bitcoin’in başlangıcından bu yana, Trend News olarak bizler, tüm işlemleri görmek ve vergilendirmek isteyen hükümetler için çok açık bir tehdit oluşturdukları için kripto para birimlerinin hayatta kalma yeteneğine şüpheyle bakıyoruz. Ancak gerçek kripto para birimleri konusunda hala temkinli olsak da, bu elektronik para birimlerine güç sağlayan temel teknolojinin potansiyelinin çok farkındayız. Aslında, bu teknolojinin verilerin nasıl yönetildiği konusunda önemli bir yıkıcı olacağına ve internetin medyayı nasıl etkilediği gibi küresel ekonominin her sektörünü etkileyeceğine inanıyoruz.

İşte başlamamıza yardımcı olacak bazı sorular ve cevaplar…

S: Kripto Para Birimleri nedir?

En çok bilinen kripto para birimi (CC) BITCOIN’dir. 2008’de başlayan ilk CC’ydi. Bugün, Ethereum, Litecoin, Dash, Zcash, Ripple, Monero dahil olmak üzere 800’den fazla CC var ve hepsi “sanal”. “Fiziksel” madeni para veya para birimi yoktur.

S: CC’ler nasıl çalışır?

CC’ler, çok büyük dağıtılmış veritabanlarında bulunan sanal para birimleridir. Bu veritabanları BLOKCHAIN ​​teknolojisini kullanır. Her Blockchain veritabanı geniş çapta dağıtıldığından, merkezi bir saldırı noktası olmadığından ve her işlem ağdaki herkes tarafından görülebildiğinden, bilgisayar korsanlığına karşı bağışık olduğu düşünülmektedir. Her CC’nin, genellikle “madenciler” olarak adlandırılan ve işlemleri doğrulayan bir grup yöneticisi vardır. Ethereum adlı bir CC, işlemleri doğrulamak için “akıllı sözleşmeler” kullanır. Crypto TREND, yaklaşan haber yayınlarında daha fazla ayrıntı sağlayacaktır.

S: BLOCKCHAIN ​​nedir?

Blockchain, tüm CC’lerin temelini oluşturan teknolojidir. CC’lerin alımı, satımı veya takası için yapılan her işlem, zincire eklenen bir BLOK’a girilir. Bu teknoloji karmaşıktır ve burada açıklanmayacaktır, ancak işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi, ücretleri düşürmesi veya ortadan kaldırması nedeniyle finansal hizmetler endüstrisinde devrim yapma potansiyeline sahiptir. Teknoloji, diğer birçok endüstrideki uygulamalar için de incelenmektedir.

S: CC Borsaları hükümet tarafından denetleniyor mu?

Çoğunlukla, cevap HAYIR’dır ve bu, bazı kullanıcılar için bu pazarın büyük bir cazibe merkezidir. Şu anda “vahşi batı”, ancak çoğu gelişmiş ülkedeki hükümetler, hangi düzenlemenin gerekli olabileceğine karar vermek için bu pazarı inceliyor. Büyük bir karar, CC’lere bir para birimi mi yoksa bir emtia / menkul kıymet olarak mı davranılacağıdır. Kanada ve ABD şimdiye kadar CC’lerin yasal olduğunu beyan ettiler, ancak raporlama ve vergi açısından durum değişkenliğini koruyor. Crypto TREND bu gelişmeleri takip edecek ve raporlayacak.

S: Bu piyasaya nasıl yatırım yaparım?

Aracılık görevi gören özel “Borsaların” hizmetlerini kullanarak CC’leri satın alabilir, satabilir ve takas edebilirsiniz. Bir Exchange seçerek, bir hesap oluşturarak ve fiat para birimini hesabınıza aktararak başlarsınız. Daha sonra AL ve SAT CC siparişlerinizi verebilirsiniz. Dünyada birçok borsa var. Hesap açmak oldukça basittir ve bu borsaların hepsinin ilk fonlama ve para çekme işlemleriyle ilgili kendi kuralları vardır.

kripto TREND gelecekte CC Exchanges’i önerecektir.

S: CC’mi nerede tutabilirim?

Kripto para birimlerinizi hareket ettirme ve fatura ödeme özgürlüğüne sahip olmak için dijital bir cüzdanınız olması gerekir. Bu cüzdanlar masaüstü, bulut tabanlı, donanım (USB), cep telefonu ve kağıt gibi çeşitli biçimlerde gelir. Birçoğu ÜCRETSİZDİR, ancak güvenlik büyük bir faktördür çünkü kimse cüzdanını kaybetmek veya çalınmasını istemez. Crypto TREND gelecekte dijital cüzdanları önerecek.

S: CC’mle ne yapabilirim?

CC ürünlerine yatırım yapmanın yanı sıra para transferleri ve fatura ödeme gibi bazı finansal işlemler için de kripto para birimini kullanabilirsiniz. Kripto para birimini kabul eden şirketlerin listesi hızla büyüyor ve Microsoft, GAP, JC Penny, Expedia, Shopify, Bloomberg.com, Dish Network, Zynga, Subway ve WordPress gibi büyük hitleri içeriyor.

S: Sırada ne var?

Başlarken, Crypto TREND makalelerinin her birini kısa tutacağız ve her birinin kapsamını mümkün olduğunca dar tutacağız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, kripto para teknolojisinin bir oyun değiştirici olacağına ve bunun gibi potansiyel yatırım fırsatlarının ömür boyu bir veya iki kez geleceğine inanıyoruz. Hata yapmayın, bu sektöre erken yatırım yapmak yalnızca en spekülatif sermayeniz, kaybetmeyi göze alabileceğiniz paranız için olacaktır.

Şu anda yatırım yapmak istemiyor olsanız bile, bu yeni çığır açan teknoloji hakkında erken bir anlayışa sahip olmak, biz ilerledikçe önerilerimizden yararlanmanız için sizi avantajlı bir konuma getirecektir.

İlk başta yabancı bir orman gibi görünen bu yolculuğa başlarken Crypto TREND’den daha fazla haber ve özel öneriler görmeyi bekleyin. Bu değişken bir piyasadır ve tüm yatırımcılara hitap etmeyebilir, ancak hazır olduğunuzda ve hazır olduğunuzda Crypto TREND rehberiniz olacaktır.

Bizi izlemeye devam edin!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.