Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin
  4. »
  5. Pozitif RSI Sapması, SAND Fiyatı İçin Güçlü Bir Yukarı Hareket Sinyali Veriyor

Pozitif RSI Sapması, SAND Fiyatı İçin Güçlü Bir Yukarı Hareket Sinyali Veriyor

ABD Başkanı Biden'ın bir ' Dijital dolar ' yaratmak için bir icra emri imzalayacağına dair son haberler , kripto piyasasında ani bir pompalama getirdi. Genel hissiyatın ardından, Sandbox (SAND) fiyatı 2.74$'lık destekten geri döndü ve %4.43'lük bir gün içi kazancı gösterdi. Tüccarlar, uzun süredir devam eden azalan trend çizgisini kırmak için bu yükseliş momentumunu koruyabilir mi?

Kripto Star Kripto Star -
244 0

Sandbox(SAND) yatırımcıları , oldukça etkili bir azalan trend çizgisi kullanarak düşüş trendi rallilerinde agresif bir şekilde satış yapıyorlar. Dinamik dirençten son zamanlarda geri dönüş, altcoini aylık 2,73 $ desteğe düşürdü.

Geçen hafta, alıcılar bu destekten (2.73$) geri dönmeye çalıştı ve 3.42$’lık ani direnci kırdı. Bununla birlikte, altcoin bu genel direncin üstesinden gelemedi ve alt desteğe geri düştü.

Bugün altcoin 2.73 dolarlık destekten geri döndü ve bu seviyeyi yüksek bir birikim bölgesi olarak gösteriyor. Sürdürülebilir satın alma momentumu, madeni para fiyatını %15 oranında artıracak ve 3.42 dolarlık ortak dirence ve azalan trend çizgisine meydan okuyacaktır.

Bu genel direncin üzerinde bir kırılma ve sürdürülebilirlik, tüccarların hissiyatının rallileri satmaktan dip satın almaya kaydığını ve 4,4 doların ardından potansiyel bir toparlanmanın 4 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Tersine, satıcılar altcoini 2,73 dolarlık desteğin altına düşürürse, SAND sahipleri %24 aşağı yönlü riskle karşı karşıya kalacaklar.

Teknik Analiz

Günlük Göreceli Güç Endeksi, son üç en düşük seviyeyle ilgili belirgin bir pozitif ayrışma göstererek 2.75$’dan olası bir yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Bununla birlikte, azalan 50 ve 100 DMA, ayının üstün olduğunu gösteriyor. Ayrıca, alıcılar kısa süre önce 200 DMA desteğini kaybetti ve kısa satıcılara ekstra avantaj sağladı.

Direnç seviyeleri – 3,42 dolar, 4 dolar
Destek seviyeleri – 2,75 ABD Doları ve 2 ABD Doları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.