Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Shiba Inu – Kedi Gibi Köpek, Neden Bu Kadar Popülerler?

Shiba Inu – Kedi Gibi Köpek, Neden Bu Kadar Popülerler?

Kripto Star Kripto Star -
108 0

Shiba Inus keyifli bir köpek ırkıdır. Küçük, cesur, zeki, enerjik ve bir hataya sadık. Bu köpek yavruları Japonya kökenlidir, aslında Japonya’nın en popüler köpek ırkıdır. Onlar hakkında biraz bilgi edindikten sonra sürpriz olmamalı.

Shiba Inu köpekleri küçüktür, aslında çoğu insan onları şahsen gördüklerinde şaşırırlar, çünkü fotoğraflarda göründüklerinden daha küçüktürler.

Bu küçük köpek yavruları fazla havlamazlar, yumuşak, nazik bir ulumayı tercih ederler, ancak korktuklarında ya da sadece basit olduklarında, korkunç “Shiba Çığlığı”na sahiptirler (Çok şımarıktırlar).

“Köpeğiniz yarı tilki mi?” Bu da alışmanız gerekebilecek bir yorum, çok tilki gibi görünüyorlar. Davranışları bir kediye çok benzer, Çok temizdirler ve kendilerini tımar etmeyi severler ve çok bağımsızdırlar. Bazı Shiba Inu yavrularına çöp kutusu kullanmanın bile öğretildiğini duydum.

Shiba Inu yavruları gerçekten bir avuç dolusu enerji, merak ve inatçıdır. Çiğnemeyi severler, bu yüzden onlara bol miktarda çiğnenebilir yiyecek bulundurun. Çok fazla sevgi gösterecekler ve sadık arkadaşlar olacaklar. Küçük boyutlarına rağmen bu köpekler uyanık, cesur ve güçlüdür, boyutlarına göre mükemmel bekçi köpekleridir.

Dikkatli olun, Shibas, kalbinizde ve ailenizde kendilerini çabucak sevecek, tatlı, sevimli ve çekici.

Bütün bunlar onlar için geçerliyken, Japonların onları sevmesine şaşmamalı. Şimdi Shiba Inu’nun Kuzey Amerika’yı fırtına gibi alma zamanı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.