Kripto Star – Güncel Kripto Haberleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kripto Para
 4. »
 5. Ücretsiz Bitcoin Nasıl Alınır

Ücretsiz Bitcoin Nasıl Alınır

Kripto Star Kripto Star -
149 0

Herkes farklı bir durumda. Bir ayakkabı herkese uymayabilir. Bu nedenle, ücretsiz Bitcoin almanın farklı yollarından bahsedeceğiz. Bitcoins’i ücretsiz alıp alamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Mümkün. Bu yazıda, bu amaca ulaşmak için 6 yoldan bahsedeceğiz. Onlar hakkında konuşalım.

 1. Bitcoin ile ödeme alma

 2. Bağlı programlar

 3. madencilik

 4. Oyunlar

 5. Musluklar

 6. Kumar ve dolandırıcılık

Dolandırıcılığa düşmek

Dolandırıcılıklara kanmayın yoksa tüm paranızı kaybedersiniz. Dolayısıyla, bir dolandırıcılıktan kaçınırsanız, para kazanmak için başka herhangi bir yöntemi kullanabilirsiniz. Bu dolandırıcılık yoluyla dijital para kazanamazsınız. Örneğin, bir teklif sizden belirli bir miktar ödemenizi isterse ve karşılığında ne alacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bunun bir dolandırıcılık olduğunu bilin.

Kripto para birimleri oldukça pahalı olduğu için risk almak ve bir dolandırıcılığa düşmek iyi bir fikir değildir. Sonuçta, bir anda kazandığınız parayı kaybetmek istemezsiniz.

Bitcoin oyunları

Bir süre oynarsanız size bu dijital para biriminin küçük bir miktarını ödeyecek bazı oyunlar var. Tipik olarak, bu oyunlara çok sayıda reklam eklenir.

Tek yapmanız gereken oyunu oynamaya ve reklamları görüntülemeye devam etmek. Bu şekilde geliştiriciler reklamlardan para kazanabilir ve kazançlarının bir kısmını size ödeyebilir.

Reklamları görüntülemekte sorun yaşamıyorsanız bu oyunları oynayabilir ve karşılığında bir miktar dijital para kazanabilirsiniz.

madencilik

Birkaç yıl önce, madencilik sürecinde tonlarca Bitcoin kazanmak mümkündü. Günümüzde, çok daha zor hale geldi. Bugün pazar, madencilik için özel donanıma sahip büyük silahlar tarafından yönetiliyor.

Para birimini madencilik yapmak istiyorsanız, çok sayıda güçlü donanıma yatırım yapmanızı öneririz. Bilgisayarınızı sadece bu amaç için kullanamazsınız.

Ortaklık programlarını kullanın

Bana kalırsa, ücretsiz Bitcoin kazanmanın en kolay yolu bu. Buna değer. Ortaklık programları tüm sektörlerde çalışır ve kripto para birimi bir istisna değildir. Örneğin, bir indirim kazanmak veya Bitcoins ile ödeme almak için bir arkadaşınızı tavsiye etmeyi seçebilirsiniz.

Bitcoin ile ödeme alın

Aslında, %100 ücretsiz değil. Ancak teknik olarak “ücretsiz” olarak adlandırılabilir. Yine, bir oyun ödülü gibi. Bunu birçok şekilde yapabilirsiniz. Örneğin sitenizde Bitcoin ile bağış isteyebilirsiniz. Dijital para biriminde ödeme yapan biriyle çalışabilirsiniz. Ayrıca işverenlerinizden ödemenizi dijital para biriminde serbest bırakmalarını isteyebilirsiniz. Bu, işverenleriniz zaten kripto para biriminde ödeme yapıyorsa mümkündür.

Bitcoin’in değerinin artacağından oldukça umutluysanız, satın almak için nakit ödemenizi öneririz. Bu şimdiye kadarki en güvenli yöntemdir. Ancak bu sizin için mümkün değilse, yukarıda verilen yöntemlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Umarım, yöntemlerden biri veya ikisi sizin için işe yarar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.